200 TL ve Üzeri Siparişinize MNG Kargo ile Ücretsiz Gönderim
Saat 16:00’a kadar Aynı Gün Kargo
FilaMark ABS Plus Beyaz Filament 1.75mm 1Kg
FilaMark ABS Plus Beyaz Filament 1.75mm 1Kg

FilaMark ABS Plus Beyaz Filament 1.75mm 1Kg (İzmo4338)

0.00
Brand : FilaMark
Discount Rate : %13 Discount
Vat included : $15.72
Discounted : $11.35  + VAT
Vat included : $13.62
Stock Amount : 15

FilaMark ABS Plus Filament En iyi hammaddelerden yapılmış dayanıklı, ısıya dayanıklı bir malzemeye ihtiyacınız varsa ABS Plus serisi mükemmel seçimdir. ABS plus , baskı sırasında standart ABS malzemelere göre çok daha az yoğun bir koku üretir 

                                                                                                          FilaMark ABS Plus Beyaz Filament 1Kg  

Ürün Açıklaması 

TANIM

FilaMark ABS Plus Filament En iyi hammaddelerden yapılmış dayanıklı, ısıya dayanıklı bir malzemeye ihtiyacınız varsa ABS Plus serisi mükemmel seçimdir. ABS plus , baskı sırasında standart ABS malzemelere göre çok daha az yoğun bir koku üretir.
ABS Filament ( Acrylonitrile Butadiene Styrene ), endüstriyel uygulamalar için oldukça yaygın olan termoplastik bir polimerdir.Özellikle düşük sıcaklıklardaki yüksek darbe dayanımı ve hafif parçalar oluşturmasıyla Bilinir. Buna ek olarak ABS filamanet de 3D baskı pazarında oldukça popülerdir; PLA ile birlikte bu sektörde en yaygın kullanılan malzemelerden biridir.
ABS filament  Baskısı PLA'ya göre daha zor olsa da ABS, darbeye ve yüksek sıcaklığa ( -20°C ile 80°C arası ) karşı dayanıklılığı nedeniyle 3D Yazıcı teknolojisinde endüstriyel baskılar için oldukça popüler bir malzemedir. Opaktır, pürüzsüz ve mat yüzeyler sunar ve parlak hale getirmek için asetonla işlenmesidir.
ABS'nin erime sıcaklığı yaklaşık 200°C'dir, bu nedenle Nozzel sıcaklığının 230 ila 260°C arasında olması tavsiye edilir. Ayrıca, ısıtılmış baskı Tablasının ( 80 ile 130°C arasında ) kullanılması zorunludur. Bunun nedeni, havayla temas ettiğinde büzüşen bir plastik olması, dolayısıyla ısıtılmamış baskı Tablasında büzülmeye ( veya bükülmeye ) ve tabladan ayrılmaya eğilimli olmasıdır. Son olarak, kapalı muhafazalı bir 3D yazıcı da baskı alınması tavsiye edilir:Filamark ABS Plus Filament Standart ABS Filamentlere göre ısıtılmış tablada tutunması ile katmanlar arası birbirine iyi yapışmasını sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. 

PAKET İÇERİĞİ:

1 Adet : FilaMark ABS Plus Beyaz Filament 1Kg

FilaMark ABS Plus BEYAZ Filament 1Kg TEMEL ÖZELLİKLERİ:

ABS Plus Filament :  1.75mm ±  0.03mm
Baskı Sıcaklığı   :  220°C -  250°C   ( Önerilen Sıcaklık  230C -  240°C )
Tabla Sıcaklığı   :  90°C - 120°C
Filament çapının yüksek doğruluğu
Yüksek kaliteli hammaddeler, 
3D baskınız için güvenilir filament
Tutarlı Renkler balonsuz pürüzsüz baskı

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN